Zabiegi kosmetyczne Diego Dalla Palma

Diego Dalla Palma

Diego dalla Palma, znana marka, włoskiego stylisty i kreatora makijażu najsłynniejszych pokazów mody. Teraz w nowej odsłonie pielęgnacyjnej linii kosmetycznej RVB.

RVB to uznana w świecie kosmetycznym firma, która łączy doświadczenie, badania i rozwój w dziedzinie kosmetyki i perfumerii. Swoje produkty opiera na najlepszych odkryciach nauki i techniki oraz na wellness i aktualnych trendach w modzie i urodzie. Każda firma ma jakąś misję, a misja RVB jest szczególnie przyjemna: "badania nad urodą" - ocena jej kanonów w powiązaniu z czasem oraz pomaganie kobietom na całym świecie, by stawały się jeszcze piękniejsze.

Diego dalla Palma

Dla RVB salony urody są najważniejszym partnerem w osiąganiu wspólnego sukcesu. Razem z nami, powstał związek bazujący na pełnym zaufaniu. Dzięki pomocy naszych wykwalifikowanych specjalistek, RVB wypełnia swoją misję poznawania i zaspokajania potrzeb piękna na świecie. Podstawą rozwoju i sukcesu RVB jest niekwestionowana jakość każdego produktu. Celem są kompletne rozwiązania i kompletne serie produktów - tak, by piękno nie było pojęciem abstrakcyjnym. Diego dalla Palma jest linią w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączą się w Trzeci Wymiar Piękna. Skuteczna i bezpieczna pielęgnacja niesie ze sobą zaspakajanie potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. Sercem tej nowoczesnej hiper-aktywnej formuły jest 51+3 HYALU COMPLEX. To szczególny makro-kompleks (aż 57 elementów aktywnych) o bio-rewitalizującym działaniu.

Zabiegi kosmetyczne Diego Dalla Palma

home
ADRES:
Szczecin ul. Milczańska 6A/U1
phone
TELEFON:
501 212 527