Wizaż

Korzystanie z usług wizażystów jest bardzo popularne i nikogo nie dziwi, że oprócz wizyty u fryzjera korzystamy także z usług wizażystów. Jeżli marzysz o tym by wyglądać pięknie, czuć się pewnie i kobieco zapraszamy do Atelier Studio Piekna.

Makijaż będzie dopasowany przede wszystkim do Twoich osobistych upodobań, Twojej urody i stylizacji. Najważniejsze jest to abyś się czuła w makijażu swobodnie i wyjątkowo. Makijaż będzie dokładnie taki jaki sobie życzysz.

Wykonujemy makijaże dzienne, wieczorowe, okazjonalne i ślubne.

Kosmetyki wykorzystuje niczym malarską paletę barw, które pozwalają mi stworzyć kobiecy a zarazem wyrazisty wizerunek. Lubię makijaże świetliste, a jednocześnie intensywne i kontrastowe.

Aby makijaż był efektowny i trwały używam kosmetyków wiodących marek przeznaczonych dla wizażystów i charakteryzatorów a także sprawdzonych ogólnodostępnych takich jak: Dior, Chanel, Clinique, Estee Lauder, Givenchy, Guerlain, Lancome, Marc Jacobs Beauty, Shiseido, Urban Decay.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1, 2:1, Volume Russian Style 2d-8d

Rzęsy które noszą gwiazdy. Joanna Krupa ambasadorka Secret Lashes

W ofercie mamy dostępne rzęsy kaszmirowe , jedwabne i rzęsy z włosia norek. Dysponujemy rzęsami o różnych grubościach, długościach i stopniu podkręcenia. Pracujemy na najlepszych rzęsach SECRET LASHES. Rzęsy które noszą gwiazdy. Joanna Krupa ambasadorka Secret Lashes.

home
ADRES:
Szczecin ul. Milczańska 6A/U1
phone
TELEFON:
501 212 527