Makijaż permanentny

Oferta makijażu permanentnego skierowana jest przede wszystkim do kobiet zabieganych, aktywnych sportowo, kochających piękno oraz które w naturalny sposób chcą cos poprawić w swojej urodzie i nadać wyrazistość rysom twarzy. Dla wszystkich tych, które marzą o nienagannym makijażu każdego dna zaraz po przebudzeniu. Dla wszystkich tych, które pragną zawsze wyglądać olśniewająco ale często nie mają czasu na wykonanie makijażu.

Odpowiedni dobór barwników zbliżonych jak najbardziej do naturalnego kolorytu pozwala na delikatną korektę niedoskonałości urody, zintensyfikowanie naturalnego koloru brwi i ust jak i podkreślenie oprawy oczu.

Makijaż trwały wykonujemy przy pomocy najnowszej aparatury niemieckiej produkcji PUREBEAU. Stosowane do aparatury moduły są sterylne, jednorazowego użytku i zawsze otwierane w obecności klienta, co daje absolutna pewność co do bezpieczeństwa podczas zabiegu.

Barwnik BIOTOUGCH PUER PIGMENTS używane do wykonania makijażu należą do najnowszej generacji barwników organicznych i spełniają wszelkie normy wyznaczone przez UE, nie zawierają metali ciężkich, tlenków metali i nie alergizują. Przeznaczone są dla osób, które nad wyraz cenią sobie bezpieczeństwo aplikowanych preparatów.

home
ADRES:
Szczecin ul. Milczańska 6A/U1
phone
TELEFON:
501 212 527