Zabiegi kosmetyczne Selvert Thermal

Selvert Thermal wyróżnia się na rynku dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć medycyny, farmakologii, biologii i biotechnologii. Jest to marka przodująca w zakresie szybkiej adaptacji osiągnięć naukowych tych dziedzin na gruncie kosmetycznym.

Od ponad 25 lat istnienia filozofia szwajcarskiej marki Selvert Thermal opiera się na poszukiwaniu najbardziej skutecznych dróg wspierania naturalnej samoregeneracji skóry.

Za podstawę zabiegów kosmetycznych przyjmuje w pierwszej kolejności konieczność jej detoksykacji i stymulacji od wewnątrz, jako warunku efektywności kolejnych działań. Służą temu dwa podstawowe składniki o udowodnionej skuteczności - borowiny oraz woda termalna.

W poszukiwaniach efektywnych i bezpiecznych składników twórcy marki sięgają po bogactwa wewnętrzne ziemi (torfy, błota, glinki) oraz do przyrody (liczne ekstrakty roślinne). Rozbudowana linia kosmetyków do pielęgnacji domowej, będących naturalnym przedłużeniem działania kosmetyków profesjonalnych pozwala każdemu klientowi właściwie zadbać o kondycję skóry.

Zabiegi kosmetyczne Selvert Thermal

home
ADRES:
Szczecin ul. Milczańska 6A/U1
phone
TELEFON:
501 212 527